Vítej na Titanzone.cz
Prosím přihlaš se nebo zaregistruj pro kompletní zobrazení webu a jeho funkcí.
08
Nov

Vážení hráči, máme pro Vás soutěž týkající se stavění. Od dnešního dne do 18.11 16.00 můžete přihlásit jednu svojí residenci do build soutěže.

Důležité
Halloweenský PvP Turnaj #1
Dreydpřed měsícem
03
Nov

 

Zdravím všechny naše hráče a hráčky, dne 6.11 od 15.00 se bude konat PvP turnaj, do kterého se může přihlásit každý, kdo splní níže zmíněné podmínky. Turnaj bude na tři místa a každý bude bojovat se stejnou výbavou. Bude se hrát na jedno vítězství (může se ještě změnit dle ohlasů hráčů). Veškteré další potřebné informace najdeš níže.

Builderská soutěž #1
Dreydpřed 4 měsíci
30
Jul

Vážení hráči, máme pro Vás první soutěž týkající se stavění. Od dnešního dne do 14.8 16.00 můžete přihlásit jednu svojí residenci do build soutěže.

 

Velikosti staveb či budov apod. nemá hranici. Je čistě na Vás jestli postavíte jednu obrovskou budovu, nebo více malých do...

PvP Turnaj #1
Dreydpřed 7 měsíci
17
May

 

Zdravím všechny naše hráče a hráčky, dne 22.5 od 16.00 se bude konat PvP turnaj, do kterého se může přihlásit každý, kdo splní níže zmíněné podmínky. Turnaj bude na tři místa a každý bude bojovat se stejnou výbavou. Bude se hrát na jedno vítězství (může se ještě změnit dle ohlasů hráčů). Veškteré další potřebné informace najdeš níže.

&nbsp...

Tým online
Online není žádný člen týmu.
Uživatelé online

Statistiky
Celkem vláken
109
Celkem příspěvků
423
Zaregistrovaní uživatelé
264
Hosté online
2
Poslední člen
killercz514