Vítej na Titanzone.cz
Prosím přihlaš se nebo zaregistruj pro kompletní zobrazení webu a jeho funkcí.
Dreyd
Dreyd
Owner
Zatím zde nejsou žádné příspěvky.
Zaregistrován:
před rokem
Naposledy spatřen:
před 17 dny
Zobrazení profilu:
2950
Dreyd - Residence DreydovoSuperKrálovství
před měsícem
  Dne 12.05.2023 proběhne na serveru Dark survival wipe, viz příspěvek na discordu zde Tento příspěvek slouží jako žádost u přenesení residence (pouze buildu) do nové mapy po wipu. Každý hráč si může zkusit zažádat o save jedné residence (buildu)Zažádat si může každý hráč, který splňuje následující podmínky: - Residence nesmí obsahovat žádné úložné prostory jako jsou truhly, sudy, shulkery a zkrátka vše do čeho jde uložit předměty. - Residence nesmí obsahovat žádné armorstandy. - Residence nesmí obsahovat žádné slimefun předměty.   (Příklad žádosti viz. příspevek níže)
před měsícem
tgglocked123
před 3 měsíci
  Zdravím všechny naše hráče a hráčky, dne 12.3 od 18.00 se bude konat PvP turnaj, do kterého se může přihlásit každý, kdo splní níže zmíněné podmínky. Turnaj bude na tři místa a každý bude bojovat se stejnou výbavou. Bude se hrát na jedno vítězství (může se ještě změnit dle ohlasů hráčů). Veškteré další potřebné informace najdeš níže.   !!! Podmínky pro účast !!! 1. Mít nahráno více než 20 hodin. 2. Nebýt toxic nebo mít jinak nevhodné chování na serveru. 3. Zákaz používání předmětů které nebudou z PvP turnaj kitu. 4. Dodržovat daná pravidla. 5. Samozřejmě se zde nesmí cheatovat nebo používat žádné jiné programy třetí strany.   O co se hraje? 1. Místo = Voucher v hodnotě 750,- na náš store + Speciální limitovaný meč pravého bojovníka 2. Místo = Voucher v hodnotě 500,- na náš store + Speciální limitovaný talisman bojovníka 3. Místo = Voucher v hodnotě 250,- na náš store Zároveň každý, kdo se bude turnaje účastnit dostane odměnu za účast :)   Jak se zaregistrovat do turnaje? Stačí napsat tvůj nick ve hře jako odpověd do tohoto příspěvku, ovšem až po tom co budeš mít nahraných zmiňovaných 20 hodin.  (Příklad najdete níž, zároveň doporučuji sledovat toto forum častěji z důvodu, že se může pár pravidel změnit, přidat apod.)   Přeji všem hodně štěstí a krvelačných soubojů!
před 3 měsíci
20kgfrajer - registrace je pro něj moc těžká.
před 7 měsíci
Nováček
Nováček II
Growing
Widget je u nastaveného Discord serveru zakázán. Jděte do karty 'Widget' v nastavení vašeho Discord serveru a widget povolte. Ujistěte se, že jste zadali správné ID serveru.