Vítej na Titanzone.cz
Prosím přihlaš se nebo zaregistruj pro kompletní zobrazení webu a jeho funkcí.
Keksicek
Keksicek
Hráč
Zatím zde nejsou žádné příspěvky.
Zaregistrován:
před 4 měsíci
Naposledy spatřen:
včera
Zobrazení profilu:
253
Nováček
Nováček II
Growing
1. Můj nick je Keksicek 2. Je mi 15 let 3. Aktuálně mám na serveru nahráno 242 hodin 4. Žádám na server Dark Survival 5. Zdravím ve hře se jmenuji Keksicek a v irl Matěj a chtěl bych se pokusit získat pozici helpera na Dark survival. Mám rád zvířata a hraju na počítači, peču a pomáhám rodičům, když si o něco řeknou. Ještě se rád starám o svoje 1 zvíře mého kocoura, samozřejmě hraju hry na počítači a občas se i dívám na youtube v tom případě strávím na počítači asi 2-3 hodiny denně pokud zrovna nemám zákaz od rodičů. Minecraft jsem začal hrát tak před 3 rokama a dokážu stavět nějaké začátečnické domy atd. . A mám znalost s pozicí Helpera byl jsem helper na serveru Darkup. Mám rád komunitu, ale ne moc toxic lidi ty moc nemusím. 6. Jsem nolife to znamená, že jakože sedím skoro pořád u počítače a mám už nějaké zkušenosti s pozicí Helpera jak jsem už zminoval. Předem děkuji za odpověď Matěj.
před 25 dny
1. Můj nick je Keksicek 2. Je mi 15 let 3. Aktuálně mám na serveru nahráno 190 hodin 4. Žádám na server Dark Survival 5. Zdravím ve hře se jmenuji Keksicek a v irl Matěj a chtěl bych se pokusit získat pozici helpera na Dark survival. Mám rád zvířata a hraju na počítači, peču např. bábovku. Ještě se rád starám o svý 2 zvířata mého kocoura a králíka, samozřejmě hraju hry na počítači v tom případě strávím na počítači asi 5-7 hodin denně pokud zrovna nemám zákaz. Minecraft jsem začal hrát tak před 2 rokami a dokážu stavět atd. . A mám znalost s pozicí Helpera byl jsem helper na serveru Darkup. Mám rád komunitu, ale ne moc toxic lidi ty moc nemusím. 6. Jsem nolife to znamená že jakože sedím skoro pořád u počítače a mám už nějaké zkušenosti s pozicí Helpera jak jsem už zminoval. Předem děkuji za odpověď Matěj.
před měsícem
1. Můj nick je Keksicek 2. Je mi 15 let 3. Aktuálně mám na serveru nahráno 124 hodin 4. Žádám na server Dark Survival 5. Zdravím ve hře se jmenuji Keksicek a v irl Matěj a chtěl bych se pokusit získat pozici helpera na Dark survival. Mám rád zvířata a hraju na počítači, peču např. bábovku. Ještě se rád starám o svý 2 zvířata mého kocoura a králíka, samozřejmě hraju hry na počítači v tom případě strávím na počítači asi 5-7 hodin denně pokud zrovna nemám zákaz. Minecraft jsem začal hrát tak před 2 rokami a dokážu stavět atd. . A mám znalost s pozicí Helpera byl jsem helper na serveru Darkup. Mám rád komunitu, ale ne moc toxic lidi ty moc nemusím. 6. Jsem nolife to znamená že jakože sedím skoro pořád u počítače a mám už nějaké zkušenosti s pozicí Helpera jak jsem už zminoval.
před 3 měsíci
Keksicek
před 3 měsíci
 A mám v plánu podpořit server nějakýma penízkama. Chci dotat: Rád sportuju např. jezdění na kole, běhání, hraní fotbalu, ping-pongu. Chtěl bych být Helper protože mám velké zkušenosti třeba s commandama a rád pomůžu ostatním lidem a jsem velmy přátelský typ člověka. Pokud tohle někdo z AT čte děkuji za odpověd.    Keksicek            
před 4 měsíci