Vítej na Titanzone.cz
Prosím přihlaš se nebo zaregistruj pro kompletní zobrazení webu a jeho funkcí.
Komin24_
Komin24_
Hráč
Zdravím, chtěl bych sem jenom napsat včera jsem vám vypisoval Co mi napsal pan Hráč Hleda_se_nemo na Streamy, ale pan Logitech to asi špatně pochopil a když jsem to napsal _FireMafia_ Tak napsal at počkám na vyjádření od dreyda. Ale už pomalu usínám a najednou mi blikne telefon A napsal mi Logitech: Nebudu se s tebou Hádat insta ip Ban. A tímto chci říct, že ban byl neprávem nebyl mi napsán ani důvod, A na serveru mám ban jako důvod: Proste koste Takže Dreyde napiš mi prosím na discord nebo mi dej unban na dc a tohle chci řešit..
před 19 dny
Zaregistrován:
před 24 dny
Naposledy spatřen:
před 12 dny
Zobrazení profilu:
54
Nováček
Nováček II
Příspěvky: 2/5
Dobrá, tedy video je smazáno..
před 12 dny
Čaves, GonamedeJak to říci to video má views a za to video nemohu já, ale ten co mi ten bal dan a k tomu bez důvodu :) takže tak a, jinak nechápu proč, řešíš nějakou minulost hele, a nemám ji nějak špatnou only jsem měl ban za nic takže tak no :) a kdybych helpera dostal tak streamy a videjka budou taky pořád :)
před 12 dny
1. Můj nick je Komin24_2. Je mi 14 let.3. Na Serveru mám dohromady 70h :)4. Žádám na Dark Survival5.Řekni nám něco málo o sobě. Takže jmenuji se Komin24 jenom ve hře. Je mi 14 let a Chodím na zakladní školu v okolí Ostravy. Můj sen byl vždy, stát se youtuberem což se mi zatím plní, takže tak. Doma ve volném čase nejradši hraji hru minecraft. Minecraft hraji od roku 2015 což byla verze co přidali koně.. Taktéž jsem se oběvil Na serveru riseofarcaniia což byl v roku 2021 jako ted jsem začal na halloween eventu tak jsem začínal na arcanii a od doby co byl na arcanii wipe tak jsem Odešel ze serveru což se docela omlouvám :D a naposledy jsem to hrál v roku 2021 u vánoc. A slyšel jsem, že Dreyd dostal backdoor a server se změnil na [Titanzone], ale mě to vůbec nevadí jelikož server mě baví víc než dříve. A hraje tam dost lidí. taktéž na arcanii jsem měl TWITCH rank jelikož jsem ještě streamoval na twitchi po té době jsem začal spíše natáčet na youtube jelikož twitch mě už nebavil.. A samozřejmě s gramatikou mě poznáte umím jí hodně dobře.. a mám 1 z češtiny lul :D [flex] 6. Proč by jste mě měli vybrat právě tebe Takže začnu takto, mám hodně zkušeností s pozicí Helper/Developer, mám je hodně obsáhlé.. Helper jsem byl na hodně serverech jak na velkých tak i na malých obzvlášt to tedy byli boxfight servery nebudu Zmínovat jména ale když už tak.. tak Teda byl to ubibox a fadex tam jsem byl builder :D  aaa taktéž hraji i jiné hry než minecraft. Hraji hry jako fivem, CSGO a hlavně tedy minecraft jak jsem zmínoval.. A jinak pokud se ptáte proč nejsem už helper/builder na těchto serverech jelikož, servery se rozpadli a nebo tam jsou třeba 5 lidí, takže to nemělo moc cenu hlavně AT tam nebyl taky nějaký nejlepší, takže jsem se moc netěšil na tu práci na serveru, Ale tady na titanu máte super AT jde vidět, že komunikujete spolu.. dokážete spolu udržet spolu nehádáte se. a je to vážne Super.. A předem děkuji za odepsáni všem :) Přeji hezký zbytek večera.
před 12 dny